تامین کنندگان

جهت مشاهده توضیحات بیشتر ، روی نام هر شرکت کلیک کنید . 

 

 

 

logo_F1.bmp - 41.91 kb 

شرکت داروسازی کوثر یکی از شرکتهای پیشرو در تولید آنتی بیوتیک در ایران است . بهترین محصولات این کمپانی معتبر ، در سبد شرکت مداوا اکسیر گردآوری شده است .

تسنیم به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر بخش خصوصی دارای محصولات گسترده و متنوع دارویی و مکمل تحت برند تسنیم یا لیسانس شرکاء تجاری خود از سراسر دنیا می باشد.

 

شرکت داروسازی عماد درمان پارس ، یکی از تولیدکنندگان دارو با رعایت استانداردهای بالای داروسازی است ، در سبد مداوا اکسیر اقلام مربوط به این کمپانی نیز موجود میباشد .

شرکت دارو سازی جالینوس در ابتدا با نام شرکت ریتا فارم تاسیس شد . در حال حاضر این شرکت دارای خطوط تولید انواع قرص روکش دار و قرص ساده و انواع کپسول می‌باشد. محصولات کمپانی معتبر جالینوس را میتوانید از پخش مداوا اکسیر تهیه کنید . 

لابراتور داروسازی و بهداشتی شفا یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات دارویی و بهداشتی با کیفیت جهانی در ایران است . محصولات این شرکت نیز در سبد مداوااکسیر قابل تهیه برای داروخانه های محترم میباشد .

شرکت داروسازی گـل دارو به صورت تخصصی تولیدات داروهایی گیاهی را بر عهده دارد .این شرکت با توجـه به توان منـدی  علمی بسیار  بالای  خود و گرفتـن استانداردهای جهانی ، فرآورده های خود را در كشور های آذربایجان، اوكراین، افغانستان، تاجیكستان، یمن و سایركشورهای هم جوار به ثبت رسانیده و  محصولات خود را به ممالك  فوق الذكر صادر می نماید .  مداوا اکسیر در جهت حمایت از محصولات با کیفت بالا در طب سنتی  ، این شرکت را در سبد خود اضافه نموده است .

درمان یار آنی یکی از مهمترین شرکت های وارد کننده فراورده های سلامت محور به صورت فوریتی در ایران میباشد . 

شرکت سینا گستر ارمغان هم اکنون بواسطه ارتباط تجاری با بزگترین کارخانجات تولید کننده دارو و مکمل های غذایی در جهان و با اتکا به نیروهای متخصص و آموزش دیده به یکی از معتبرترین شرکتهای فعال در این زمینه تبدیل شده است . شرکت سینا گستر با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی ، بروز رسانی اطلاعات و با تکیه بر رویکرد های نوین مدیریتی می کوشد در جهت ارتقاهر چه بیشتر سلامت در جامعه گام بر دارد.

شرکت ثمین دارو آرکا، از زمان تأسیس در سال 2012، یکی از شرکت های مؤثر و فعال در زمینه واردات داروهای برند یا ژنریک در زمینه های تخصصی و نیز OTC بصورت فوریتی می باشد.

شرکت داروسازی حکیم در سال 1341 در تهران تاسیس شد. این شرکت طی 5 دهه فعالیت ، قابلیت تولید انواع داروها نظیر قرص، قرص روکش دار، کپسول های ژلاتینی سخت، کپسول های سافت ژل، قطره خوراکی، شربت، سوسپانسیون خوراکی، محلول موضعی، ژل موضعی، کرم موضعی و پماد را دارد. محصولات این کمپانی معتبر نیز در سبد مداوا اکسیر قابل خریداری میباشد.

شرکت آذین طب برتر ایرانیان ، وارد کننده مکملهای گلوبیفر در ایران میباشد ، گلوبیفر ( قرص آهن از نوع هم ) یکی از بهترین مکملهای آهن در ایران و جهان میباشد . گلوبیفر در سبد مداوا اکسیر قابل دریافت است . 

شرکت به داروی تهران از سال 1378 در زمینه واردات تجهیزات پزشکی با کیفیت از کمپانیهای معتبر بین المللی از جمله کمپانی بکتون دیکنسون آمریکا فعالیت میکند. کمپانی BD آمریکا از اولین و مشهورترین تولیدکنندگان سرنگ و سرسوزن های انسولین در جهان است که هم اکنون در سبد مداوا اکسیر موجود میباشد

شرکت دامون تجهیز طب وارد کننده ی یکی از با کیفیت ترین دستگاه تست قند خون ، محصول کمپانی BAYER آلمان است . این دستگاه همزمان با ورود به ایران در سبد شرکت پخش مداوا اکسیر قرار گرفته است . 

تولید کننده  کلد کندی با طعم های مختلف و بدون قند و کم کالری و همچنین پمادها و کرم های بهداشتی 

شرکت سینا کالای شمس با هدف تولید قطعات پلاستیکی مصرفی صنایع دارویی و غذایی در سال 1387 تاسیس گردید.  از فعالیتهای این شرکت میتوان به طراحی و ساخت قالبهای تزریق پلاستیک و اپلیکاتورهای کرم و قرص اشاره نمود.